Bezpieczna i pewna instalacja - skymaster Eco

Zaufaj doświadczonej firmie!

Bezpieczna i pewna instalacja

Skymaster Eco Fotowoltaika Szczecin – tylko bezpieczne rozwiązania 

Brak kompetencji ,ludzkie błędy i niewłaściwa technologia to najczęstsze przyczyny, które powodują zagrożenie związane z instalacją fotowoltaiczną.

Kluczowe jest, aby decydując się na realizacje, wybrać firmę, posiadającą odpowiednie przeszkolenie, potwierdzone certyfikatami i pracującą na znanych i solidnych materiałach. Należy zdawać sobie sprawę, że wadliwa instalacja może być przyczyną ogromnych problemów, w tym pożaru budynku, na którym zamontowana została instalacja fotowoltaiczna.

Firma Skymaster Eco Fotowoltaika Szczecin - zapewnie swoim klientom sprawdzone i niezawodne rozwiązania, które gwarantują sprawność instalacji fotowoltaicznej i jej bezpieczeństwo. Zamiast standardowej aparatury dla mikroinstalacji, posiadającej jeden falownik, rekomendujemy Klientom Skymaster Eco instalacje fotowoltaiczne zawierające system mikroinwerterów. System paneli słonecznych oferowany przez Skymaster Eco wykorzystuje mikroinwetery, oparte na połączeniach równoległych i niskich napięciach, bez inwertera centralnego. Dzięki temu stosujemy system eliminujący wady klasycznych instalacji szeregowych. Dzięki powyższemu zastosowaniu pojedynczy panel instalacji fotowoltaicznej niezależną od pozostałych i działa na zasadzie - małej elektrowni. To rozwiązanie pozwala na  przetwarzanie prądu o maksymalnym napięciu 50VDC. Zapobiegamy przegrzewaniu się instalacji i pojawianiu się wysokich prądów stałych, eliminując praktycznie do zero ryzyko zapalenia instalacji fotowoltaicznej. Reszta naszej instalacji pracuje w tym momencie na prądzie zmiennym AC, czyli bezepicznie.
image